Приветствую Вас Гость | RSS
Воскресенье
19.05.2024, 09:46
ИНТЕРЬЕР
Главная Каталог статей Регистрация Вход
Меню сайта

Форма входа

Категории раздела
ИНТЕРЬЕР [64]
СТИЛІ в дизайні [17]
ТЕХНОЛОГИИ, МАТЕРИАЛЫ, ФУРНИТУРА [5]
СПОРТИВНЫЕ ТОВАРЫ ДЛЯ ДЕТЕЙ И ВЗРОСЛЫХ [8]
ИДЕИ ДЛЯ ДОМА К ПРАЗДНИКАМ [7]

Калькулятор

Главная » Статьи » СТИЛІ в дизайні

Французький
Час створення XX ст.

Французький стиль

 

Основними стилістичними акцентами для сучасного французького інтер'єра є розкіш і шик. У Франції XVII - XVIII ст. був присутній «культ багатства» і саме цей історичний факт став відправною точкою для даного стилю.

Барокко з його царственою атмосферою і білим-золотим колоритом.
Рококо, у якому також основною ідеєю була розкіш, але стали переважати пастельні тони в інтер'єрах.

Ампір - де інтер'єри декорувалися елементами давньоримського військового спорядження, меблі прикрашалася різьбленими медальйонами, орнаментом із бронзових накладок на темних полірованих меблях і загальному колориті інтер'єра був контрастним.

Розкіш французьких королів

Ці класичні стилі, безсумнівно, залишили свій вплив у сучасному французькому інтер'єрі, але основною ідеєю цього стилю є атмосфера художньої імпровізації, випадковості, безладдя, при цьому речі ретельно продумані і підібрані з любов'ю. Що створює особливу атмосферу властиву тільки французькому стилеві. Стиль дуже романтичний і при цьому елегантний, витончений - але не навмисний.

Якщо ви сумуєте за розкішшю і романтикою, то спробуйте зануритися в атмосферу французького стилю, можливо, в ньому ви будете почувати себе комфортно. Найбільш виграшний цей стиль в просторих будинках, у квартирах з високими стелями і гарним природним освітленням.

Основним девізом цього декораторського стилю є: «Дорого!», але не варто сприймати це буквально. Потрібно придбати трохи непереборних речей із шиком, таких як: кручені, витончені металеві меблі - класично чорні, білі або c нальотом золотої, срібної або бронзової патини. Наприклад, для спальні - куте ліжко і вішалка для костюмів, у вітальні - кушетка і пуфик, у кухню - стелажі для начиння. У меблях французького інтер'єра метал, як правило, сусідить з різними матеріалами, такими як скло, порцеляна, муранське скло, текстиль, дерево і навіть плетиво з водного гіацинта або бананового листя.

Винайдено у Франції

Меблі для даного стилю може сполучити в собі різні стилі й епохи. На російському ринку з великим асортиментом меблів і аксесуарів даного стилю виступають французькі виробники GRANGE, BERNARD SIGUEIR, MOISSONNIER, MSS, EHALT та ін.

Безсумнівно, атрибутами французького стилю є предмети інтер'єра, винайдені самими французами, такі як крісло «бержер» - низьк6 і глибоке, у яке можна комфортно зануритись, немов у перину; стіл «геридон»; шафа для посуду «дрессуар» - один з основних складового французького стилю, що звичайно розташовується в їдальні і є її прикрасою.

Ще одна «родзинка» французького стилю це особлива технологія обробки натурального дуба. На виробництві його покривають білилами, що потім затираються, зачищаються, що додає текстурі дерева зістарений вигляд, цей декораторський прийом дуже актуальний у сучасному інтер'єрі. Також для ефекту «старіння» патинують пофарбовані поверхні меблів, що вносить рукотворний шарм у приміщення.

У даному стилі також будуть доречними кухонні меблі з використанням натурального каменю. Піщаник світлих тонів - пористий і шліфований, піщаник кольоровий, травертин, полірований мармур і граніт, колотий мармур, мармуровий камінь, цегла під старовину і клінкерну цеглу. Не тільки в облицюванні стільниць, барни стійок, але й в оформленні вертикальних поверхонь шаф, тумб, шухляд. Цей прийом активно використовує французький виробник кухонних меблів CHEMINEES PHILIPPE.

Наявність розкішних тканин: оксамиту, синіли, органзи, тафти, шовку і льону приглушених відтінків, доповненими присутністю срібла, кришталю, дзеркал і розшитих бісером аксесуарів необхідні для ефекту «гри світла» з вікон і світильників. Усе це створює атмосферу делікатної розкоші і млості, вишуканості і поваги до традицій.

Для того щоб інтер'єр у французькому стилі виглядав бездоганно, потрібно підтримувати постійну чистоту і порядок. Краще відмовитися від цього стилю у своєму житлі, якщо ви плануєте або маєте маленьких дітей.

В французькому стилі багато елементів зі стилістичного плину Ар Нуво (Модерн). Наприклад - колористична гама. Переважають пастельні тони: слонова кістка, перлово-рожеві, блідо-бузковий, шляхетні: сіро-бузкові, сіро-рожеві відтінки. Також блідо-зелені, сріблясто-сірі і т.ін.

Основним принципом роботи з кольором повинне стати якесь «перетікання кольору». Це коли використовують кольори близьких відтінків або родинні кольори.

Для створення французького інтер'єра знадобляться наступні оздоблювальні матеріали й аксесуари.

Стіни
Для стін можна використовувати матові або напівматові фарби. Настінні покриття з перламутровою поверхнею, делікатним малюнком або фактурою. Для створення даного стилю і романтичної обстановки - актуальне використання шпалери з малюнками стародавніх ситців із сюжетами "Той-де-Жуй".

Декоративні панелі, пофарбовані у світлі тони або злегка «зістарені», декоративний фриз, який можна виконати за готовим шаблоном «STENCIL DECOR» наявний у продажу, - складові компоненти французького стилю.

Підлоги
Для підлог у цьому стилі можливе використання різних підлогових покриттів, тільки усі вони повинні відповідати загальному девізові стилю «Дорого!» Як не можна, до речі, для інтер'єра у французькому стилі підійде глянсовий керамічний граніт або полірований натуральний камінь - вони створять атмосферу гламурної, вишуканої обстановки.

Щитовий, штучний паркет, мостини або ламінат зі світлими текстурами дерева - усі ці підлогові покриття будуть доречними для даного стилю. Мостини можна підфарбувати у кольори світлих або середніх тонів.

Вовняні, східні шовкові килими, килимові покриття для спалень, вітальні, великого холу і їдальні будуть стилістичним акцентом і привнесуть відчуття багатства і затишку в інтер'єр французького стилю.

Текстиль
Тканини для інтер'єра повинні мати розкішну і шляхетну текстуру з нальотом елегантності, спокійних приглушених відтінків. Наприклад, тканини камчатного переплетення, у яких малюнок «висвічується» лише при визначеному освітленні.

Ворсистий оксамит, затишна синель, шовк, атлас, органза, тафта - усе повинна бути підлягати ідеї - «грі світла». Світло повинно начебто мерехтіти в тканинах, тобто ці тканини повинні мати фактури, що володіють рефлексуючим ефектом (відбивати навколишні кольори і світло). Наявність малюнка краще звести до мінімуму. Рослинна тематика в тканинах не повинна домінувати в інтер'єрі.

Бісер і ручна вишивка вносять в інтер'єр необхідну атмосферу для французького стилю.

Аксесуари
Для створення легкого і невимушеного інтер'єра можна використовувати на вікнах ламбрекени або драпірування з мерехтливих тонких прозорих тканин або органзи.

Ошатні, мудрі аксесуари з бісером, кришталевими підвісками, стразами, венеціанським (муранським) склом - внесуть свій шарм у даний інтер'єр.

Для дзеркал - шикарним обрамленням стане позолочена або посріблена рама.

Шовкові подушки, виконані у вигляді валиків, матер'яна або кована з плетива ширма будуть значущим акцентом, що завершується штрихом у створенні невимушеної, богемної обстановки.

Хочу звернути вашу увагу на те, що французький стиль - один із складніших стилів декорування, що вимагає навички, почуття міри і кольору.



Источник: http://ua-dproekt.com.ua
Категория: СТИЛІ в дизайні | Добавил: MEBL@I (25.09.2009)
Просмотров: 1404 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Наш опрос
Где Вы приобретаете мебель?
Всего ответов: 28

Наши друзья
  • Все для веб-мастера
  • Программы для всех
  • Мир развлечений
  • Лучшие сайты Рунета
  • Кулинарные рецепты

  • Погода
    Погода в Житомирі

    НОВОСТИ
    Loading...

    Перекладач
    ПЕРЕКЛАДАЧ ОНЛАЙН

    Block title
    Каталог MyList.com.ua
    ERA.COM.UA
    интернет портал
    Український рейтинг TOP.TOPUA.NET каталог сайтов Rambler's Top100 Каталог українських сайтів DECOR.ua - Каталог мебели: шкафы, диваны, кровати
    Copyright MyCorp © 2024